lefttop.jpgkalendarium
Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Gdzie spędziłeś wakacje?

poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

middletop.jpg

Jesteś tu: » Strona główna

Witamy na naszej stronie

W okresie wakacji sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 czynny w godzinach 8.00-14.00.

Uwaga Rodzice!

Rodziców, którzy sa zainteresowani korzystaniem z opieki swietlicowej w roku 2014/2015, prosimy o złożenie kart zgłoszenia w sekretariacie szkoły lub świetlicy w dniach 16.06-29.08.2014

Uwaga!  Karty oddane nie w terminie oraz karty zawierające niepełne, nieaktualne dane nie będą rozpatrywane

Karty zgłoszenia dziecka do swietlicy sa do pabrania w świetlicy, sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce Dla rodziców/pliki do pobrania

Kryteria naboru do świetlicy szkolnej:

1. dzieci matek i ojców samotnie wychowujacych je i pracujacych zawodowo

2. dzieci pracujacych zawodowo obojga rodziców

3. dzieci z rodzin zastępczych

4. uczniowie klas I-III, oczekujące na zajecia dodatkowe przed i po lekcjach.

Szanowni Rodzice!

W ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Wrocławską Oświatą został utworzony portal oświatowy www.edu.wroclaw.pl. Portal jest miejscem wymiany aktualności oraz informacji o ofercie szkół i placówek oświatowych, a także udostępniania usług elektronicznych dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
Po zalogowaniu na portal, korzystając z utworzonych kont będzie możliwe korzystanie z dziennika elektronicznego, zasobów biblioteki szkolnej, platformy edukacyjnej czy też udział w rekrutacji do szkół.

• uczniowie i rodzice mogą mieć tworzone konta na portalu po złożeniu wniosku oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • uczniowie mogą wystąpić z wnioskiem o wydanie i personalizację elektronicznej karty identyfikacyjnej wraz ze zgodą na przetwarzanie ich danych osobowych. karta ta będzie elektronicznym identyfikatorem w bibliotece szkolnej. Numer karty posłuży jako identyfikator, umożliwi dostęp do:

- elektronicznej rekrutacji

- dziennika elektronicznego

- platformy edukacyjnej oferującej dostęp do materiałów lekcyjnych

- poczty elektronicznej

- Wrocławskiego systemu bibliotecznego

Tworzenie kont będzie odbywało się sukcesywnie, po zebraniu przez sekretariat szkoły zgód od rodziców. Aby było możliwe korzystanie z usług elektronicznych od 1 września 2014 r., koniecznym jest abyście Państwo dostarczyli wypełnione wnioski/zgody do sekretariatu szkoły w terminie do 30 maja 2014 r.

Można składać następujące wnioski:

Pobierz (WNIOSEK O REJESTRACJĘ NUMERU URBANCARD.pdf)WNIOSEK O REJESTRACJĘ NUMERU URBANCARD

Zdjęcia do Urbancard w formacie jpg można przesyłać na adres: urbancard.sp10@wp.pl

W temacie wiadomości należy napisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem urbancard np. Jan kowalski. urbancard

Pobierz (WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA UCZNIA NA PORTALU INTERN „WE” ORAZ WYDANIE I PERSONAL)WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA UCZNIA NA PORTALU INTERN „WE” ORAZ WYDANIE I PERSONAL
Pobierz (WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA UCZNIA NA PORTALU INTERNETOWYM „WROCŁAWSKA EDUKACJA”.)WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA UCZNIA NA PORTALU INTERNETOWYM „WROCŁAWSKA EDUKACJA”.
Pobierz (WNIOSEK O WYDANIE I PERSONALIZACJĘ URBANCARD.pdf)WNIOSEK O WYDANIE I PERSONALIZACJĘ URBANCARD
Pobierz (WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA RODZICA  NA PORTALU INTERNETOWYM „WROCŁAWSKA EDUKACJA)WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA RODZICA NA PORTALU INTERNETOWYM „WROCŁAWSKA EDUKACJA

2.07.2014

Wakacje :)

"Każdy z Was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry. Można w lesie biwakować i w namiocie przenocować, można w cieniu odpoczywać lub w jeziorze "żabką" pływać. Można też całymi dniami kopać piłkę z kolegami, można z tatą łowić ryby albo w lesie zbierać grzyby.

Wakacyjne kartki z kalendarza

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo