Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

Zapraszamy do udziału
w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku.

Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku są organizowane od 2012 roku. Do pierwszej pilotażowej edycji zgłosiło się ponad 100 szkół i wystartowało w nich ponad 4000 uczniów. ­W roku 2019 w eliminacjach uczestniczyło ponad 5000 zawodników.

Organizatorem pierwszych czterech edycji była Fundacja Matematyków Wrocławskich we współpracy z serwisem MalyPitagoras.pl. Od roku 2016 organizatorem Mistrzostw została Politechnika Wrocławska.

Zapraszamy do udziału w  XI edycji Mistrzostw.

Eliminacje szkolne odbędą się 16 kwietnia 2024 r. na terenie SP 10. Godzina i miejsce konkursu zostanie przesłana rodzicom uczniów 15 kwietnia (poniedziałek) przez e-dziennik oraz przekazana wychowawcom klas 1-3 i nauczycielom matematyki klas 4-8.

Zapisy u wychowawców ( klasy 1-3) oraz nauczycieli matematyki do poniedziałku do godziny 9.00.

Szkolny koordynator: Agata Rubin-Jastrzębska

Strona konkursu:  http://sudoku.pwr.edu.pl