XII Olimpiada Kreatywności Destination Imagination 16-19.03.2017

DRUŻYNA TOP SEVEN

W XI OLIMPIADZIE KREATYWNOŚCI 2015/2016 ZDOBYŁA II MIEJSCE W WYZWANIU TEATRALNYM.

UZYSKALIŚMY MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO CHIN.

W XII OLIMPIADZIE KREATYWNOŚCI 2016/2017 DRUZYNA ZDOBYŁA I MIEJSCE W WYZWANIU BLIŹNIACZYM.

Drużyna TOP SEVEN wraz z Rodzicami, trenerem, dyrekcją szkoły próbowała zebrać pieniądze na wyjazd do Chin.

Nie udało się zebrać całej kwoty. To co zebraliśmy dzięki życzliwości wielu z Państwa postanowiliśmy wpłacić na cele charytatywne (ola Haładaj).

Wspólnie z Rodzicami drużyny TOP SEVEN podjęliśmy decyzję aby we własnym zakresie zorganizować dzieciom nagrode za dwa lata intensywnej pracy.

22 kwietnia 2017 roku druzyna TOP SEVEN poleciała samolotem na jednodniowa wycieczkę do Warszawy.

Zwiedziliśmy najważniejsze miejsca w Warszawie.Spędziliśmy również niezapomniane chwile w Centrum Kopernik.

DZIĘKUJĘ DZIECIOM I RODZICOM!!!

NIEZAPOMNIANE CHWILE!

Marzena Mrzygłód