DI - podsumowanie działań w roku 2018 :)

Znalezione obrazy dla zapytania destination imagination
- ŚWIĘTOWANIE Uśmiech
i PODUMOWANIE ROKU DZIAŁAŃ 2017/2018

DI uczy przede wszystkim kreatywnego rozwiązywania problemów, tworzenia innowacji, pracy zespołowej podczas podejmowania ekscytujących wyzwań, zarządzania czasem, zasobami ludzkimi, materiałami, finansami i pomysłami. Uczy także umiejętności skutecznej komunikacji i prezentacji wytworów własnej pracy oraz pracy zespołu.

DI bazuje na koncepcji myślenia rozbieżnego (dywergencyjnego) zakładającego, że istnieje więcej niż jedna droga do rozwiązania problemu. Program zachęca dzieci i młodzież do podejmowania procesu tworzenia - w oparciu o własne mocne strony. Pozwala odkrywać różnorodne uzdolnienia, przełamywać bariery, kształtować motywację wewnętrzną i zwiększać poczucie własnej wartości.

Destination Imagination stawia przed uczestnikami projekty zespołowe, które wyzwalają ducha odkrywczości i samodzielności, zachęcają do zdobywania nowych umiejętności i zainteresowań oraz kreują poczucie odpowiedzialności wobec innych. Dzieje się tak, ponieważ w naszym Programie dzieci i młodzież rozwiązują Wyzwania samodzielnie.

DRUŻYNA TOP SEVEN KOLEJNY RAZ UDOWODNIŁA, ŻE WYTRWALE DĄŻY DO CELU UZYSKUJĄC TAK WYSOKIE NOTY OD EKSPERTÓW.

GRATULACJE ! Uśmiech

TOP SEVEN NA ZAWSZE!!!!!

Skład drużyny:

1. Marcjanna Fedoryszyn

2. Łukasz Ganczarek

3. Aleksandra Grzebyk

4. Marcin Laskowski

5. Alicja Sobieszek

6. Julia Śpiewak

7. Amelia Walenciejczyk

Trener Marzena Mrzygłód

Zdjęcia przedstawiają spotkanie drużyny, Rodziców i Pana Dyrektora po zakończeniu sezonu w roku 2016/2017 i w roku 2017/2018.

Przez cały czas drużyna przygotowywała się do wyzwań Na Już, tym razem dorośli spróbowali sił w wyzwaniach.
Efekt – sami zobaczcie. Uśmiech

Zaangażowanie niesamowite!!! Mrugnięcie Zaskoczony