Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Polska

8 września na terenach wrocławskiej Pergoli  odbyła się siatkarska impreza  w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Dla młodych fanów tej dyscypliny Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Polska Siatkówka, Kinder + Sport, Miasto Wrocław oraz Wrocławski Szkolny Związek Sportowy przygotowali turniej Wrocławskie Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Polska 2014.

Do turnieju przystąpiło 50 szkół w tym  SP nr 10.

Pogoda dopisała, było dużo grania, zabawy i uśmiechów. Impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem. Mecze były bardzo emocjonujące i do końca trzymające w niepewności.

Skład reprezentacji szkoły: Marta Bander ( kapitan zespołu), Maja Rybus, Zuzia Dziergowska,

Klaudia Duda, Łukasz  Woźniakiewicz, Piotr Krajewski, Piotr Krzywaniak i Michał Taraciński.

Opiekun: Anna Księżopolska

wrzesień 2014