WAŻNE! przed zDolnym Ślązakiem

Szanowni Państwo! Drodzy uczniowie szkół podstawowych!
Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić wszystkich uczniów województwa dolnośląskiego do udziału w konkursach zDolny Ślązak. Zachęcam  do skorzystania z proponowanej oferty i życzę sukcesów oraz satysfakcji z efektów własnej pracy. Jednocześnie wyrażam uznanie dla nauczycieli, którzy systematycznie przygotowują dzieci i młodzież do udziału w konkursach.
                                                                                                       Roman Kowalczyk
                                                                                                  Dolnośląski Kurator Oświaty

Przed nami kolejna edycja konkursów zDolny Ślązak w SP10. Zapisy ruszają wkrótce.
Sposobem na  rozwijanie swoich zaintersesowań i uzdolnienień jest udział m.in. w konkursie zDolny Ślązak, dlatego zachęcamy do wytrwałej pracy w treningu życząc każdemu uczestnikowi odniesienia SUKCESU!

W załączonym regulaminie znajdziecie m.in. wymagania na poszczególne przedmioty, a w linku poniżej arkusze treningowe z ubiegłych lat.

ARKUSZE ze wszystkich etapów  z roku  2018 i 2017  wraz z kluczem.

ŻYCZYMY EFEKTYWNEGO TRENINGU!Uśmiech

nauczyciele SP10