Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Centrum FAMA zaprasza na kurs AKADEMIA YOUTUBERA

Znalezione obrazy dla zapytania centrum fama            Znalezione obrazy dla zapytania strzałka w prawo czerwona           Znalezione obrazy dla zapytania kanał youtube25 października w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA
staruje z nowy kurs edukacyjny
AKADEMIA YOUTUBERA.
Jest dedykowany młodzieży w wieku 12-17 lat,
którą pasjonują vlogi
i chcą założyć własny kanał na Youtube.

Akademia Youtubera 

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Akademii Youtubera. Zajęcia dedykowane są wszystkim, których pasjonują vlogi, marzą o założeniu kanału na Youtube lub chcą skutecznie rozwijać swoje umiejętności autoprezentacji, tworzenia scenariuszy filmów i montażu. Tym razem skoncentrujemy się na produkcji i postprodukcji. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które uczestniczyły w wiosennej części kursu, jak i początkujących. 

Zajęcia poprowadzi Anna Maksymiuk-Szymańska – absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i Wrocławskim, projektantka, specjalistka ds. PR. Jest autorką pierwszego polskiego vloga o szyciu oraz książek: Co za Szycie, Mamo, uszyj mi, Fashion Notes. Swoja przygodę z modą rozpoczęła ponad 10 lat temu. Obecnie prowadzi agencję marketingową, vlog Made by ruda, projektuje, szyje i realizuje swoje pasje. 


wiek: 12-17 
terminy spotkań: 25.10., 8.11, 15.11, 22.11, 29.11 / 17:00-18:30 
informacja: daria@fama.wroc.pl / +48 71 777 99 44 wew. 3 
zapisy: fama.wroc.pl

Galeria

Powiększ zdjęcie

Niedziela, 2018-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana