Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego

Znalezione obrazy dla zapytania muzyka

26 marca nasi uczniowie po raz kolejny otrzymali
ogromną dawkę cudownej muzyki, wsłuchując się
w piękne brzmienia dzwonków (nie z telefonów Mrugnięcie)
i perkusji.
ZaskoczonyMrugnięcie

Tym razem na koncercie gościł Pan Marian Łysakowski - pedagog, podróżnik, kolekcjoner dzwonków. Jego kolekcję, o której wspominał możecie zobaczyć tutaj:
--> http://www.pracownia.hostit.pl/dzwonki/

W trakcie koncertu Pan Szymon przenosił nas cudownymi dźwiękami na łąkę w otoczeniu wielu baranów Mrugnięcie, potem na pustynię - uczestnicząc w przejażdżce  na wielbłądach w dłuuuuuuuugiej karawanieUśmiech, pędziliśmy kuligiem, który było słychać na wszystkie strony świata dzięki pieknie brzmiącym janczarom Śmiech i  "mieliśmy ogromną moc" Krzyk!

Oj, działo się dzisiaj ...!

Szeroka kolekcja dzwonków i brzmienie ich w towarzystwie perkusji pozwoliły wkroczyć w czarodziejski i niezwykły świat muzyki - zupełnie  inny niż płynący z telefonu czy komputera :). Nastroje towarzyszące zarówno uczniom, jak i nauczycielom  zdradzały, że występ był zabawny, momentami wzniosły, ale przede wszystkim radosny. Wiele nóg "rwało się do tańca".

Dziękujemy:) za żywą lekcję muzyki, dostarczenie wielu pozytywnych emocji oraz przeniesienie nas na 45 minut w świat marzeń i podróż po odległych miejscach na świecie!