(różne) WYDARZENIA W KLASIE 1C :)

W klasie 1c działo się w ostatnim czasie...
Poczytajcie, obejrzyjcieUśmiech!

Znalezione obrazy dla zapytania klasa 1c napis

Wspomnienia klasy 1c.

1. Warsztaty – zdrowe odżywianie. Kontynuacja zajęć mających na celu promowanie zdrowego odżywiania. Dzieci same przygotowały sobie jogurt na bazie jogurty naturalnego ze zdrowymi dodatkami (różne owoce, orzechy, rodzynki, suszone owoce). Poznały również smak mleka roślinnego. Bardzo ciekawe doświadczenia!  Warsztaty zorganizowane z inicjatywy i z pomocą rodziców z klasy 1c.

Pięknie dziękuję.Śmiech

2. Bal karnawałowy – kultywowanie tradycji karnawałowych. Integracja z uczniami klas 1-3. Świetna zabawa i jaki stroje.

Nie poznałam moich dzieci! Zaskoczony

3. Pasowanie na czytelnika. Uczniowie klasy 1 c zostali pasowani na pełnoprawnych czytelników szkolnej biblioteki. Piękne przyjęcie przygotowane przez starszych uczniów i pracowników biblioteki.

Pięknie DZIĘĘĘ-KUUU-JEEE-MYYY!Uśmiech

4. Spotkanie z autorem książek dla dzieci. Dzieci poznały autora osobiście, poznały na czym polega praca pisarza. Autentycznie przeniosły się do świata krasnoludków. Głównym celem zajęć było zachęcanie uczniów do czytania książek.

Zajęcia bardzo się nam podobały!Mrugnięcie

Poniżej fotorelacja z tych wydarzeń.