KLASA 4i NA SPEKTAKLU "KRÓLOWA ŚNIEGU NA LODZIE"

Uczniowie byli widzami MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE w Hali Stulecia.

KRÓLOWA ŚNIEGU NA LODZIE

Długo czekaliśmy na ten dzień. 23.11. 2017 r. wybraliśmy się całą klasą na wycieczkę do Hali Stulecia na MOSKIEWSKA REWIĘ NA LODZIE pt.  "Królowa Śniegu". O godz. 9.00 spotkaliśmy się przed klasą. Po 10 min w bardzo dobrych humorach byliśmy już na przystanku autobusowym. Komunikacją miejska dotarliśmy do celu.

Przed Halą Stulecia naszym oczom ukazał się las, las ludzi czekających w długich kolejkach. Nagle nasza Pani zniknęła gdzieś w tłumie. Po kilku chwilach wróciła do nas z zakupionymi biletami. Udało się, odetchnęliśmy z ulgą. Żeby umilić sobie czas, przeszliśmy w stronę Pergoli, gdzie zjedliśmy drugie śniadanie. Pogoda tego dnia nas rozpieszczała! Zniecierpliwieni weszliśmy do środka. Wnętrze zrobiło na nas duże wrażenie, zajęliśmy miejsca. Po chwili na lodowej scenie pojawił się Święty Mikołaj. Kiedy skończył swoją zapowiedź na lodową taflę wjechali artyści. Tancerze mieli prześliczne kolorowe stroje, od których nie mogliśmy oderwać wzroku. Głównymi bohaterami byli Kai i Gerda. Artyści wykazali się dużymi umiejętnościami pokazując nam fantastyczne układy taneczne. Efekty świetlne i muzyczne, cala aranżacja na długo pozostanie w naszej pamięci. Siedzieliśmy z otwartymi ustami!

Po skończonym występie, korzystając z pięknej pogody, udaliśmy się na krótki spacer po Parku Szczytnickim. Autobusem dojechaliśmy do szkoły.  Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem, a występ zapamiętamy na długo !!!Uśmiech

Autorki:  Lena Piechnik i Barbara Aniśko kl. 4i