Festiwal Cyrkopole

W dniach 16-18 czerwca odbędzie się Festiwal Cyrkopole.

Uczniowie Naszej Szkoły wykonali stroje cyrkowe oraz angażowali się we współtworzenie ozdób plenerowych i girland . Będą one rozmieszczone w przestrzeni Psiego Pola w otoczeniu CBK Fama i Rynku Psiego Pola podczas Festiwalu.

Na 3-dniowe wydarzenie składają się: parada, pokazy uliczne, spektakle plenerowe, Miasteczko Cyrkowe z szeregiem animacji i warsztatów dla dzieci i dorosłych, spektakl mistrzowski oraz scenograficzne instalacje świetlne. Podczas festiwalu zaprezentują się zarówno profesjonaliści, jak i uczniowie laboratoriów na co dzień uczęszczający na autorskie warsztaty ruchowo-muzyczne prowadzone w CBK FAMA.

Centrum życia festiwalu i warsztatów animacyjnych będzie Miasteczko Cyrkowe, w którym przez dwa dni odbywać się będą warsztaty ekwilibrystyczne, żonglerskie, chodzenia po linie, animacje cyrkowe, ćwiczenia z szarfą, szczudłami. Wstęp na wszystkie warsztaty i zajęcia edukacyjne będzie bezpłatny.

Z A P R A S Z A M Y

Pani Beata Dąbek