17 czerwca 2016 r. godz. 12:00, rynek Psiego Pola

Zaczytane Psie Pole

O godzinie 12:00 w samym ryneczku Psiego Pola fragmenty Pana Tadeusza przeczyta dla nas wyjątkowy Gość - Pani Anna Dutkiewicz. Spotkanie literackie jest częścią projektu realizowanego we współpracy z Literackim Budżetem Obywatelskim.

Psie Pole – naturalnie piękne!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w happeningu Fundacji Opieka i Troska organizowanym we współpracy z Biurem Festiwalowym Impart 2016 w ramach projektu mikroGRANTy ESK Wrocław 2016.

W programie:

Stoisko recyklingowe – przynieś własną puszkę, plastikowy pojemnik lub wszystko co przyjdzie Ci do głowy i stwórz wyjątkową recyklingową doniczkę (udostępniamy materiały, farby, kleje);

Stoisko ogrodnicze – wybierz jedną miododajna roślinkę, korzystając z dostępnych narzędzi, ziemi posadź ją w swojej nowej, recyklingowej doniczce;

Stoisko artystyczne dla dzieci, zabawy z gliną, malowanie twarzy, pszczółki z masy solnej, kiermasz miodu i produktów ekologicznych: miody, soki naturalne, rękodzieło!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Więcej Informacji: