"Zdrowo-Kolorowo"

25 maja nasza szkoła brała udział w konkursie kulinarnym "Zdrowo-Kolorowo" w Gimnazjum Nr 2. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VI A:   Tarka Daria, Płóciniczak Marta oraz Kaczkowska Olga. Zadaniem było w ciągu 2 godzin przygotować zdrowy deser oraz przekąskę.

Dziewczyny zrobiły kulki z suszonych śliwek, rodzynek, banana, wiórek kokosowych oraz kakao. obtoczyły w pistacjach, żurawinie, wiórkach kokosowych, słoneczniku. A przekąską był domowy chleb żytni z pastą z kaszy jaglanej, łososia, suszonych pomidorów i czosnku. Wszystko udekorowane kiełkami i pomidorkami. W konkursie brało 10 drużyn a My byliśmy najlepsi!!! Obroniliśmy zeszłoroczny sukces. Dziewczyny otrzymały tostery:) Gratulujemy!!!