Sukces na konkursie

15.10. 2015 r., w samo południe, 38 uczniów z klas V i VI  przystąpiło do szkolnego etapu XIII edycji interdyscyplinarnego Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek (w zakresie języka polskiego oraz matematyki).

Konkurs „zDolny Ślązaczek” jest konkursem wojewódzkim, skierowanym do  uczniów szkół podstawowych z terenu województwa dolnośląskiego.

Udział w konkursie daje okazję do samopoznania, porównania swoich osiągnięć z osiągnięciami uczniów z innych klas, szkół i środowisk. Konkurs jest regionalną formą wspierania uzdolnień uczniów w każdym powiecie i w całym województwie dolnośląskim.

Konkurs przebiega zgodnie w następującym harmonogramem:

Etap konkursu

SZKOLNY

POWIATOWY

WOJEWÓDZKI

XIII Dolnośląski Konkurs dla Uczniów Szkół Podstawowych

15.10.2015

12.11.2015

Matematyka 21.01.2016

Język polski 17.02.2016

Znamy już wyniki naszych uczniów. Czekamy na wyniki  organizatora konkursu, kto zakwalifikował się do kolejnego etapu. Za wszystkich trzymamy MOCNO KCIUKI.

A już teraz za osiągnięte wyniki wszystkim naszym uczestnikom GRATULUJEMY . :) BRAWA !!!

Nie było łatwo  sprostać tak trudnym zadaniom, a jeśli pozostali  uczniowie (i Rodzice też ) mają ochotę zmierzyć się z zadaniami zachęcamy.

Wyniki szkolnego etapu Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek w zakresie języka polskiego oraz matematyki.

Regulamin konkursu dostepny na stronie

opiekunowie konkursu Elżbieta Ceglecka i Magdalena Szyszkowska

namy już nazwiska uczniów zakwalifikowanych do II etapu Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek.

Z naszej szkoły są to:

Hadryś Łukasz kl.5c

Kłak Krystian  kl. 5b

Olszewska Ida kl. 6a

Płóciniczak Marta kl. 6a

Skica Maksymilian kl. 6a

Zakrzewski Kacper kl. 6c

Uczniom GRATULUJEMY sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych etapach !

TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI !!!