KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Szanowni Rodzice,

mamy zaszczyt poinformować Was,
że nasza szkoła tradycyjnie bierze udział
w Kiermaszu Świątecznym,

który odbędzie się w dniach 15-16 grudnia
w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA.

To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją
do wspólnego spędzenia czasu w klimacie świątecznym
oraz wsparcia szkolnych inicjatyw.

Uczniowie naszej szkoły wezmą udział w w Kiermaszu w piątek 15 grudnia w godz. 10:00-17:00. Całe wydarzenie będzie obsługiwane przez opiekunów samorządu szkolnego oraz wolontariatu wraz z zaangażowanymi nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Serdecznie zachęcamy Was do odwiedzenia kiermaszu wraz z Waszymi dziećmi. To nie tylko doskonała okazja do zaznajomienia się z twórczością naszych uczniów, ale także możliwość zakupienia unikalnych prezentów świątecznych.

W piątek od godziny 13:30 do 14:15 nasi utalentowani uczniowie z radością zaprezentują swoje wyjątkowe umiejętności wokalne, dzieląc się swoim talentem w dwóch grupach: pierwsza pod batutą pani Alicji Wąsek, a druga pod kierunkiem pana Tomasza Środy - zapraszamy!

Chcielibyśmy również prosić Państwa o podarowanie nam świątecznych ozdób, które zostałyby sprzedane podczas kiermaszu. Rzeczy te prosimy dostarczyć najpóźniej do 14 grudnia, do sali 24- gabinetu p. Piotra Szeteli. Wasza kreatywność z pewnością sprawi, że nasz kiermasz stanie się jeszcze bardziej barwny i pełen magii.

Dodatkowo, jeśli możecie, zachęcamy do przyniesienia własnoręcznie wykonanych ciast, ciasteczek, babeczek lub świątecznych pierników. Smakołyki te będziemy sprzedawać na naszym stoisku (Fama, I piętro). Prosimy o przyniesienie ich do szkoły w piątek 15 grudnia do godziny 9.00

Zebrane środki z nadchodzącego kiermaszu zostaną przekazane na wsparcie Madzi Radaczyńskiej, siostry jednego z naszych uczniów. Madzia jest podopieczną Fundacji "Serce dla Maluszka", a nasza szkolna społeczność postanowiła zjednoczyć się, aby wesprzeć ją w trudnym czasie.

Więcej informacji: https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/magdalena-radaczynska

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom oraz Uczniom, którzy wzięli udział w ostatniej kawiarence charytatywnej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zebrać imponującą kwotę 2643 zł. Cała suma zostanie przekazana na rzecz dzieci w Kenii, uczęszczających do szkoły Shalom Home (projekt: "Edukacja to podstawa").

Jesteśmy wdzięczni za Waszą hojność i zaangażowanie w tę szlachetną sprawęUśmiech.

Z góry dziękujemy za wsparcie, entuzjazm oraz za udział w tworzeniu magicznej atmosfery świątecznego kiermaszu. Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie i wspólnie stworzymy niezapomniane chwile.