Zapraszamy do udziału w konkursie „GPS po zawodach”

Serdecznie zachęcamy uczniów
do udziału w 5. edycji  konkursu „GPS po zawodach
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie
proszę o zgłaszanie się do dnia 17.11.2023
do p. Izabeli Popiel  (przez dziennik elektroniczny lub osobiście).

ZAPRASZAMY!

Co roku konkurs jest wpisywany na listę konkursów w Kuratorium Oświaty, dzięki czemu jego laureaci mogli doliczyć 1 punkt do swoich punktów rekrutacyjnych.

Wszystkie informacje dotyczące  konkursu wraz z regulaminem są zamieszczone na stronie naszej szkoły i na stronie  www.doradcy-wroclaw.pl w zakładce: Informator - GPS po zawodach - rok szkolny 2023/2024.

Szanowni Uczniowie, rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń szkół do udziału w 5 edycji naszego  konkursu- „GPS po zawodach”.  Na  stronie www.doradcy-wroclaw.pl w zakładce GPS po zawodach umieszczony jest regulamin konkursu i karta zgłoszenia do konkursu. Proszę zwrócić uwagę na to, że w I etapie konkursu, uczniowie wybierają zawody nauczane we Wrocławiu. Wykaz tych zawodów znajduje się na naszej stronie w zakładce: dla ucznia/szkoły ponadpodstawowe we Wrocławiu/ zawody nauczane we Wrocławiu. Uczniowie, którzy zamierzają brać udział w konkursie nie mogą wybierać zawodu, którego nie ma na tej liście, np. lekarza, architekta itp.

Jak co roku gwarantujemy laureatom konkursu nagrody rzeczowe i prawdopodobnie jak w latach ubiegłych 1 pkt. rekrutacyjny.

Jak na razie nasz wniosek o wpisanie  konkursu na listę kuratoryjną przeszedł pozytywnie kontrolę formalną. Czekamy jeszcze na zaakceptowanie wniosku pod względem merytorycznym.

Serdecznie zachęcamy  do udziału w naszym konkursie!

Centrum Kształcenia Zawodowego

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 listopada u p. Izy Popiel (w bibliotece).
Regulamni w załączniku.