zDolny Ślązak - UWAGA ruszają zapisy!

Przed nami kolejna edycja konkursów
    zDolny Ślązak
   Zapisy właśnie ruszają!
   Czekamy na zgłoszenia chętnych uczniów
   do nauczyciela danego przedmiotu .

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice! Drodzy uczniowie szkół podstawowych! Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII województwa dolnośląskiego do udziału w konkursach zDolny Ślązak. Zachęcam do skorzystania z proponowanej oferty i życzę sukcesów oraz satysfakcji z efektów własnej pracy. Jednocześnie wyrażam uznanie dla nauczycieli, którzy systematycznie przygotowują dzieci i młodzież
do udziału wkonkursach.
Z wyrazami szacunku Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się  do nauczyciela danego przedmiotu (język polski, język angielski, biologia, matematyka, chemia, fizyka, geografia, historia). Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursach przynoszą do szkoły wypełnione karty, które stanowią element dokumentacji konkursowej przechowywanej w szkole do końca roku szkolnego. (Jedna karta na wszystkie przedmioty).

Sposobem na rozwijanie swoich zainteresowań i uzdolnień jest udział m.in. w konkursie zDolny Ślązak, dlatego zachęcamy do wytrwałej pracy w treningu życząc każdemu uczestnikowi odniesienia SUKCESU!

ARKUSZE, REGULAMIN, KARTA ZGŁOSZENIA, KLAUZULA INFORMACYJNA

są dostępne pod adresem: www.zdolnyslazk.edu.pl

ŻYCZYMY EFEKTYWNEGO TRENINGU! Uśmiech

W załączniku harmonogram edycji 2023/2024