Wielki sportowy sukces naszej szkoły

Z początkiem nowego roku szkolnego
 z ogromną dumą i radością
przyjęliśmy wiadomość,
że zajęliśmy
I miejsce w rankingu współzawodnictwa sportowego

Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Puchar Prezydenta za I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 10 zdobyła po raz pierwszy w swojej historii
stąd nasza euforia  jest ogromnaUśmiechŚmiechKrzyk.
Wymagało to od nas wszystkich tj. zawodników i nauczycieli wf
ogromu pracy i wielkiego zaangażowania
za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY❣️❣️❣️
Dołączamy i kierujemy również PODZIĘKOWANIA
do rodziców
naszych zawodników
za wsparcie i współpracę❣️❣️❣️

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie naszej szkoły podjęli rywalizację we współzawodnictwie organizowanym przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy. Braliśmy udział w większości dyscyplin. Najlepsze wyniki uzyskaliśmy w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych, koszykówce, piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce. Mimo braku klas sportowych nasi uczniowie byli świetnie przygotowani do zawodów i ostatecznie po raz pierwszy w historii szkoły zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu współzawodnictwa sportowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8 ). Wielkie B-R-A-W-A dla uczniów za wspaniałe reprezentowanie szkoły oraz dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego za codzienną pracę wykonywaną na lekcjach, która przełożyła się na tak wielki sukces. BRAWO WY!

autor: Łukasz Bartnicki