Nasi Absolwenci nagrodzeni stypendium PROMOVERE TALENTA i stypendium OLIMPIJSKIM!!!

Nasi tegoroczni Absolwenci:

Józef Surowiecki absolwent kl.8d
Weronika Szostek absolwentka kl.8g
Piotr Ziemieńczuk absolwent kl.8i
zostali wyróżnieni i nagrodzeni
w ramach
wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych
PROMAVERE TALENTA
rocznym stypendium
za szczególne osiągnięcia oraz bardzo wysokie wyniki w nauce,
a Łukasz Ganczarek
absolwent kl. 8c
został uhonorowany po raz kolejny
stypendium OLIMPIJSKIM za tytuł
Olimpijczyka w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów.
Serdecznie GRATULUJEMY tegorocznym stypendystom Uśmiech
I życzymy sukcesów na dalszym etapie nauki.

Józef Surowiecki  w roku szkolnym 2021/2022 został Laureatem Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego zDolny Ślązak, Laureatem Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego  zDolny Ślązak oraz Laureatem XXII Powiatowego Konkursu Geograficznego "A to Polska właśnie..." i uzyskał  na świadectwie ukończenia Szkoły Podstawowej 16 ocen celujących :)

Weronika Szostek w roku szkolnym 2021/2022 została Laureatem Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego zDolny Ślązak oraz uzyskała na świadectwie ukończnia Szkoły Podstawowej 15 ocen celujących :)

Piotr Ziemieńczuk w roku szkolnym 2021/2022 zdobył I miejsce w Dolnośląskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców, II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Wrocław w stylu retro", II miejsce na Mistrzostwach Wrocławia i uzyskał na świadectwie ukończenia Szkoły Podstawowej 17 ocen celujących :)

Łukasz Ganczarek w roku szkolnym 2021/2022 został PIĘCIOKROTNYM Laureatem zDolnego Ślązaka (język polski, matematyka, geografia, fizyka, chemia), ale tegoroczne stypendium otrzymał za tytuł Olimpijczyka Matematyki - najwyższy rangą konkurs w szkole podstawowej. Sukces ten Łukasz powtórzył, bo jako siódmoklasista również zdobył to trofeum :)

Uroczysta Gala wręczenia stypendiów odbyła się  w Liceum Ogólnokształcącym nr XIV przy ul. Brücknera w dniu 28 września.

Zamieszczono zdjęcia  ze strony www.wroclaw.pl  z Gali, autorstwa: fot. Macieja Kulczyńskiego.

Pełna fotorelacja z uroczystej Gali na www.wroclaw.pl

autor: Komisja ds. Przyznawania Stypendium w SP10