Bieg po życie Lenki Wojnar❣️

Drodzy Rodzice❣️❣️❣️
Już w najbliższą niedzielę 29.05.2022 w Wilczycach, odbędzie się Bieg charytatywny po życie Lenki Wojnar! W imieniu Stowarzyszenia 'Kilometry Pomocy' serdecznie zapraszamy całe rodziny do udziału w tym wydarzeniu. Do pokonania 5-cio kilometrowa trasa na Widawskich wałach (bieg lub nordic walking) oraz biegi dla dzieci na terenie boiska sportowego.

W programie oprócz biegów, odbędzie się festyn rodzinny z dmuchańcami, malowaniem twarzy dla dzieci, zajęciami plastycznymi oraz klockami lego. W trakcie spotkania będzie można skosztować kiełbaski z grilla, zjeść pyszne domowe pierogi, gofry, popcorn. Na deser poczęstować się będzie można pysznymi ciastami oraz kawą, herbatą i lemoniadą, a to wszystko za symboliczną wpłatę do puszki, z których całość zasili konto fundacji i zostanie przeznaczona na operację guza mózgu Lenki Wojnar.

Więcej informacji znajdziecie państwo tu: