Powrót do nauki stacjonarnej

W związku z decyzją MEiN
o powrocie uczniów klas 1-8 do nauki stacjonarnej
od 31.05.2021 r.
informujem, że nadal nauka i opieka będzie się odbywała w reżimie sanitarnym
według wytycznych GIS, MZ i MEiN
z zastosowaniem wewnętrznych regulaminów/procedur funkcjonowania szkoły w czasie epidemii.

Od 31.05 do 25.06.2021 r. będzie obowiązywał podstawowy plan nauki stacjonarnej, dostępny na szkolnej stronie www.

Klasy 1-3 rozpoczynają zajęcia bez przesunięcia godzinowego
I ZMIANA - 8.00
II ZMIANA - odpowiednio wg planu 11.45, 12.45

INFORMUJEMY, ŻE UCZNIOWIE KLAS 1-3 MOGĄ WCHODZIĆ DO SZKOŁY NA I i II ZMIANĘ TYLKO PRZEZ SZATNIĘ, KTÓRA JEST OTWIERANA O 7.40.
W GODZINACH 6.30-7.40 Z WEJŚCIA GŁÓWNEGO KORZYSTAJĄ TYLKO DZIECI UDAJĄCE SIĘ DO ŚWIETLICY.
W SZKOLE ZOSTAŁY USTALONE ODDZIELNE PRZESTRZENIE I CIĄGI KOMUNIKACYJNE DLA KLAS STARSZYCH.

Świetlica szkolna i stołówka działają bez zmian, jednak w szczególnym reżimie sanitarnym.
Nadal wszystkich uczniów obowiązują maseczki w częściach wspólnych, zaczynając od wejścia do budynku szkoły.
Na zajęcia na zewnątrz ( plac zabaw, boisko) dzieci będą wychodziły bez maseczek. Prosimy o dostosowanie ilości przekazywanego dzieciom picia do temperatury powietrza, a także aktywności fizycznej ( wf ). Nie działa jeszcze sklepik szkolny oraz kraniki z wodą pitną.

Obowiązujące wytyczne MEiN, MZ i GIS znajdują się w załączniku. Prosimy o stosowanie się do zaleceń.