SP 10 DLA MAGDY ŁODYGOWSKIEJ

Za nami Boże Narodzenie, które choć może inne niż co roku, większość z nas  spędziła  w gronie najbliższych.
Nie wszyscy jednak mogli cieszyć się Świętami w domu.

W przeddzień Wigilii 23.12.2020r nasza dzielna Magda Łodygowska przeszła przeszczep szpiku kostnego i spędziła w szpitalu całe Święta.

Rodzina i przyjaciele postarali się, żeby Madzia mimo pobytu w szpitalu, poczuła świąteczną atmosferę  i bliskość wspierających Ją ludzi.

Około 100 uczniów z klas 1-3 przygotowało dla Magdaleny kartki świąteczne. Życzenia płynęły prosto z serca, a w każdą ozdobę przyklejoną na własnoręcznie wykonaną kartkę wpleciona była życzliwość i serdeczność uczniów i rodziców z SP 10.

Mamy nadzieję, że wkrótce leczenie przyniesie efekty i Madzia z całą rodziną będzie mogła cieszyć się z powrotu do zdrowia.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w akcje na rzecz Magdy Łodygowskiej, stając się potencjalnymi dawcami szpiku, wspierając finansowo, wysyłając życzenia świąteczne lub pomagając w organizacji w/w działań.

Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom SP 10 oraz naszej kochanej Magdzie życzymy, aby Nowy Rok dał szansę na spełnienie marzeń, przyniósł nieustające zdrowie i wiele okazji do uśmiechu i radości.

Opiekun akcji - Bernadeta Rudyszyn

Dyrekcja SP10