Nabór do 29 Finału WOŚP w SP 98

Szanowni Państwo,
z radością pragniemy poinformować, że w Szkole Podstawowej nr 98 im Piastów Wrocławskich we Wrocławiu przy ulicy 22a będzie się mieścił Sztab 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W związku z powyższym ogłaszamy nabór chętnych wolontariuszy, którzy dnia 10 stycznia 2021 r. będą chodzić z puszkami i zbierać pieniądze. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy, że każdy niepełnoletni wolontariusz zobowiązany jest do uczestnictwa w zbiórce wraz ze swoim opiekunem prawnym.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres sztab.sp98.wr@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie szkoły, do której uczęszcza dany uczeń. Więcej informacji uzyskać można pod następującym numerem telefonu 669268601
Z poważaniem,
Jolanta Przystańska - Żudrak