Akcja charytatywna dla Magdy - córki nauczycielki z SP44

Drodzy Rodzice!

W tak trudnym dla wszystkich czasie nie zapominamy o najbardziej potrzebujących naszej pomocy.
W sierpniu tego roku zachorowała na białaczkę 19 letnia MagdaJest córką nauczycielki z naszej zaprzyjaźnionej szkoły z Zakrzowa. Część naszej społeczności szkolnej miała okazję poznać Magdę
na wspólnych koloniach, obozach i zimowiskach, gdzie dzięki wyjątkowej charyzmie zjednywała sympatię dzieci i młodzieży.

Teraz musiała zrezygnować z przyjemności i marzeń. Podjęła walkę z chorobą , ale konieczny jest przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby stać się potencjalnym dawcą , wystarczy zgłosić ten fakt swojemu wychowawcy. Po utworzeniu listy chętnych Fundacja DKMS dostarczy do szkoły pakiety z wymazami
i kartami do rejestracji, które uczniowie zgłoszonych rodziców zabiorą do domu. Następnie pakiety zostaną zebrane w wyznaczonym terminie i miejscu. Możemy pomóc, nie wychodząc z domu.

Inny sposób  to wpłaty na konto. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na leczenie, rehabilitację
 i odżywki dla Magdy. Tata Magdy zmarł 3 lata temu, a pensja mamy-nauczycielki nie wystarczy na zaspokojenie potrzeb związanych z chorobą.

Odbiorca przelewu: Fundacja Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych

Adres odbiorcy: ul. Ciołka 10 pok.112, 01-402 Warszawa

Konto:72 1090 1883 0000 0001 3364 8201

Opis przelewu: DAROWIZNA  NA LECZENIE Magdalena Łodygowska

Bank odbiorcy: Santander

Z góry dziękujmy za każdą formę pomocy. Teraz  hasło :,,Pomożesz, bo możesz”, nabrało innego znaczenia.

Organizator akcji

B. Rudyszyn oraz Grono Pedagogiczne SP 10