AKTUALIZAJCA! 29 września w SP10 startuje XVIII Olimpiada Matematyczna Juniorów

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Zachęcamy uzdolnionych uczniów
klas VII - VIII
do wzięcia udziału w zawodach!

Wybór dowolnej szkoły średniej  poza standardową procedurą rekrutacyjną
- to tylko część uprawnień, jakie czekają na finalistów OMJ!

Szczegóły dostępne są  na stronie http://www.omj.edu.pl/

Zapisy do 22 września u nauczyciela matematyki lub u opiekunów konkursu: Magdalena Szyszkowska i Agata Rubin-Jastrzębska.

Ważne!    Warunkiem zapisania się jest zapoznanie się z regulaminem (w załączniku) i dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (w załączniku)  do 22.09. 2022 r. do nauczyciela matematyki lub opiekuna konkursu. Niedostarczenie zgody w podanym terminie wyklucza udział ucznia w XVIII OMJ.

Zadania korespondencyjne (w załączniku) należy dostarczyć do opiekuna konkursu -
Magdalena Szyszkowska, Agata Rubin-Jastrzębska   14.10.2022.

aktualizacja z dn. 12.10.22 r.

UWAGA!

Z uwagi na dzień wolny od zajęć dydaktycznych z okazji Dnia Edukacji Narodowej
   rozwiązania zadań należy dostarczyć
   do godz. 12.00 w dn. 13.10 - czwartek
do Magadaleny Szyszkowskiej.

Rozwiązania zadań części korespondencyjnej należy redagować w następujący sposób
(niespełnienie poniższych wymogów może skutkować dyskwalifikacją uczestnika przez Komitet Okręgowy).

• Rozwiązania redagować należy na arkuszach formatu A4, zapisanych jednostronnie.
  • Nie wolno na jednym arkuszu umieszczać rozwiązań dwóch lub więcej zadań.
  • W prawym górnym rogu każdego arkusza powinien się znajdować numer zadania. Jeśli uczeń nie brał udziału w części testowej. powinno to zostać odnotowane na każdym arkuszu pod numerem zadania.
  • W lewym górnym rogu każdego arkusza powinny się znajdować dane uczestnika i szkoły: imię i nazwisko - oba napisane WIELKIMI literami, klasa, nazwa szkoły oraz adres szkoły: ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, powiat, województwo.

ZAPRASZAMY i ZACHĘCAMY do udziału w OMJ.

Terminarz XVIII OMJ (2022/2023)

Zawody I stopnia:
1 września - 17 października 2022 r.

część testowa (w szkołach):
29 września 2022 r., godz. 9:00.

Zawody II stopnia: 14 stycznia 2023 r.
Zawody III stopnia: 18-19 marca 2023 r.

aktualziacja 12 X