Kolejna edycja projektu "Uzdolnieni Matematycznie"

Znalezione obrazy dla zapytania sp10 wrocław        Znalezione obrazy dla zapytania strzałka w prawo zółta             LO XIV

5 października (po­nie­dzia­łek) o godz. 16:00  w LO14 od­bę­dzie się test kwa­li­fi­ka­cyjny dla kan­dy­da­tów do pro­jektu

„Uzdolnieni Matematycznie”.
W tym roku szkol­nym
LO14 za­pra­sza uczniów klas  ósmych szkół podstawowych.

Projekt Uzdolnieni Matematycznie adresowany jest do uczniów szkoły podstawowej. Był przez wiele lat prowadzony przez nauczycieli Czternastki dla uczniów klas piątych i szóstych, a po likwidacji gimnazjów na zajęcia zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych. To doskonała szansa, by sprawdzić swoje uzdolnienia i je rozwijać, a potem móc bez przeszkód kontynuować naukę w klasach matematycznych.

Test kwalifikacyjny dla wszystkich kandydatów odbędzie się 5 października 2020 r. o godzinie 16.00 w sali 210. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki o godz. 16:00. Sprawdź tu.

autor: Magdalena Szyszkowska