Roboty Photon w edukacji wczesnoszkolnej

W czerwcu nadszedł czas na podsumowania naszej pracy z robotami Photon, zakupionymi w ramach w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Drukarka 3D Skrinter Zortax M200 Plus

Nasza drukarka 3D Skrinter Zortax M200 Plus zakupiona w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości dostała nowe życie. Niestety nie trwało ono długo:( Rozpoczęliśmy wydruk ostatniego krasnala w tym roku. I niestety, filament  znowu się zaciął w ekstruderze. Wydruk nie wyszedł.  Mamy nadzieję, że przez wkacje uda się naprawić drukarkę i od września będziemy mogli projektować i drukować nowe piękne rzeczy.

Aparat SONY wykorzystany do uwieczniania szkolnych wydarzeń

Wszystkie zdjęcia z czerwcowych wydarzeń znajdujące się na szkolnej stronie www  zostały wykonane aparatem Sony zakupionym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.  Zobaczcie sami, jak wiele się działo ...Wydarzenia