Roboty Photon w edukacji wczesnoszkolnej

Karnawał to szalona, pełna wrażeń impreza. Nie tylko uczniowie klas 1-3 w niej uczestniczyli. Podczas zajęć z  kreatywności i  informatyki uczniowie programowali taniec robotów Photon zakupionych w ramach programu #Laboratoria Przyszłości. Roboty zmieniły się w pięknie udekorowane postaci.

Drukarka 3D Skrinter Zortax M200 Plus

W lutym uczniowie klas 7-8 podjęli próbę zaprojektowania medalu dla Króla i Królowej Balu. Samorząd uczniowski wybrał projekt Marcela z klasy 7c. Medale zostały wydrukowane na drukarce zakupionej w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Dochód z balu został przeznaczony na Fundację  „Serca dla Maluszka”.

Aparat SONY wykorzystany do uwieczniania wydarzeń szkolnych

Wszystkie zdjęcia z wydrzeń odbytych w lutym, które  znajdują  się na stronie szkoły zostały wykonane aparatem Sony zakupionym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. A działo się: Szkolenie Pocztu Sztandarowego, Szkolny Konkurs Recytatorski, prelekcja  Bezpieczni na feriach  i ... sprawdźcie sami ;)