Rusza konkurs zDolny Ślązak!

Drodzy uczniowie szkół podstawowych!

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić wszystkich uczniów województwa dolnośląskiego do udziału w konkursach zDolny Ślązak. Zachęcam wszystkich uczniów województwa dolnośląskiego do skorzystania z proponowanej oferty i życzę sukcesów oraz satysfakcji z efektów własnej pracy. Jednocześnie wyrażam uznanie dla nauczycieli, którzy systematycznie przygotowują dzieci i młodzież do udziału w konkursach.

Roman Kowalczyk
Dolnośląski Kurator Oświaty

Przed nami kolejna edycja konkursów zDolny Ślązak w SP10. Zapisy właśnie ruszają.

Czekamy na zgłoszenia chętnych uczniów do dnia 09.10.2020 r. do nauczyciela przedmiotu
(matematyka, geografia, fizyka, biologia, chemia, język angielski, język polski, historia).

Sposobem na  rozwijanie swoich zainteresowań i uzdolnień jest udział m.in. w konkursie zDolny Ślązak, dlatego zachęcamy do wytrwałej pracy w treningu życząc każdemu uczestnikowi odniesienia SUKCESU!

W załączonym regulaminie znajdziecie m.in. wymagania na poszczególne przedmioty, a w linku poniżej arkusze treningowe z ubiegłych lat.

ARKUSZE ze wszystkich etapów  znajdziecie pod adresem https://zdolnyslazak.edu.pl/?site=arkusze

ŻYCZYMY EFEKTYWNEGO TRENINGU!Uśmiech

nauczyciele SP10