Ubezpieczenie i składka na RR na rok szkolny 2018/2019

"Drodzy Rodzice,
decyzją Rady Rodziców została wybrana oferta ubezpieczenia, którą przedstawiła Compensa Vienna Insurance Group.
Każdy z zainteresowanych Rodziców zobowiązany jest to zapoznania się z OWU NNW wraz z zawartym w nim Obowiązkiem Informacyjnym ADO. Składkę można wpłacać na zebraniach klasowych przedstawicielom trójek klasowych w szkole (dotyczy uczniów) i w grupach przedszkolnych. Aby dziecko zostało objęte ubezpieczeniem Rodzic musi poświadczyć własnoręcznym podpisem zapoznanie się z w/w Obowiązkiem Informacyjnym.

Składka w przypadku dzieci szkolnych wynosi 50zł, a w przypadku dzieci przedszkolnych 35zł.

Składkę należy uiścić do końca września 2018r. Osoby w trudnej sytuacji finansowej mogą starać się o zwolnienie z opłaty z jednoczesnym objęciem dziecka w/w ubezpieczeniem - wnioski kierowane do Rady Rodziców należy składać do Wychowawców do końca września."

Składka na Radę Rodziców wynosi 40zł/rodzinę.

Mariola Charazińska-Kłak