Szkoła w Mieście

Szkoła w Mieście 2013/2014

W ramach pilotażowego projektu Szkoła w Mieście uczniowie naszej szkoły będą brali udział

w szerokiej ofercie zajęć prowadzonych przez różne instytucje nauki, kultury oraz, fundacje, stowarzyszenia.

oraz instytucje pozarządowe.

Zajęcia i transport są bezpłatne w całości finansowane przez Urząd Miasta.

Celem programu jest realizowanie obowiazującej podstawy programowej w nowej,  innej i atrakcyjnej formie.

W ramach projektu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach:

- 26.11.2013 na koncercie muzyki klasycznej we Wrocławskiej Filharmonii, podczas którego poznali utwory wiedeńskich klasyków ( Beethowen, Mozart, Haydn oraz Strauss). Koncert w wykonaniu filharmoników wrocławskich uświetniła  solistka krótkim recitalem z popularnych operetek.

- 27.11.2013 uczniowie klas szóstych brali udział w warsztatach plastycznych na temat tolerancji . W czsie warsztatów realizowali różnymi technikami plastycznymi temat tolerancjii. Wykład poswięcony był historii pisma. Uczestniczyli tez w  spacerze z przewodnikiem, podczas których poznali świątynie innych wyznań.

Jesteś tu: » Strona główna » Szkoła w mieście » Wycieczka do Galowic

Fot. p. Anna Iwaszków-Prędka