Razem w pełni sprawni

W ramach realizacji projektu "Razem w pełni sprawni" w szkole zostały podjete nastepujace działania:

- Spotkanie warsztatowe z Panami Pawłem Parusem oraz Michałem Fitasem dla klas: 5C, 5D, 6A, 6D.

- Ogłoszony został konkurs plastyczny na temat zawarty w tytule projektu,

- Ogłoszony został konkurs literacki pt: "Nie Oni, My" organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiegooraz Gazetę Wrocławska na poziomie klas 4-6,

- 6 grudnia 2013 uczniowie obejrza przedstawienie "Nowy i inni" prezentowany przez Teatr Młodego Widza.

Ponadto planujemy udział dzieci niepełnosprawnych z fundacji "Potrafię pomóc"w zabawie Andrzejkowej, na którą zostana zaproszeni po koniec listopada.

Uczniowie klas 5 i 6 w trakcie realizacji projektu obejrzą w ramach godzin wychowawczych fil "Cyrk motyli"

w listopadzie planujemy koncert Josse Torresa nt. tolerancji.

Środki na realizację projektu zostana przeznaczone  na wydanie kalendarza pamiatkowego, nagrody dla uczniów autorów najlepszych prac oraz materiały papiernicze.

Organizatorzy: J. Chmiel, Anna Kozłowska

Współpraca: K. Wandoch - Bujacz,  Filip Gryszko, Anna Księżopolska, nauczyciele plastyki