Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców / Obiady

Obiady

Uwaga Rodzice !!!

Przypominamy, o terminowych wpłatach za korzystanie ze stołówki szkolnej.

Począwszy od Września 2016r do każdej nieterminowej wpłaty zostaną naliczone automatycznie ODSETKI za zwłokę

Dyrekcja Szkoły

____________________________________________________________________________________________________

Opłata za obiady w miesiącu Wrzesień 2017   19 dni x 4,5 zł = 85,50 zł

UWAGA!

Przypominamy, że w nowym roku szkolnym 20162017 podobnie jak w poprzednich,

obowiązuje NOWA umowa na korzystanie ze stołówki szkolnej.

Prosimy także o bezwzględne wpisywanie w tytule przelewu

- imię nazwisko oraz KLASĘ dziecka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Umowa obiadowa i rezygnacja z obiadów na dole zakładki

Opłata za:

UWAGA

Odpisów za niewykorzystane obiady można dokonywać telefonicznie lub e-mailem zszp3.intendent@wp.pl u pani intendentki .

Zgodnie z warunkami nowej umowy na rok 2017/2018  informacje o nieobecności dziecka na obiadach należy przekazać najpóźniej w dzień poprzedzający nieobecność do godziny 12.00.
Odpis od opłaty będzie możliwy tylko w sytuacji nieobecności w szkole .

-----------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

W szkole obowiązuje Umowa na korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej. Każdy rodzic,

którego dziecko będzie korzystało z obiadów będzie musiał podpisać umowę.

Druk umowy można pobrać w sekretariacie szkoły lub u intendenta oraz na internetowej  stronie szkoły w zakładce "Dla rodziców". Wypełnioną i podpisaną umowę należy złożyć w sekretariacie lub intendenta.

Każde dziecko, które będzie korzystało z obiadów szkolnych otrzyma od intendenta kartę obiadową, którą powinno okazywać codziennie na stołówce przy odbieraniu obiadu.

Odpłatność za obiady powinna być dokonana do 10 każdego miesiąca za dany miesiąc, przelewem na numer konta szkoły:  13 1020 5226 0000 6102 0418 0980.

Dodatkowo informacje można uzyskać również u intendentki oraz:

- telefonicznie: 71 798 69 26 w. 114  lub  71 795 06 01 w. 30

- za pośrednictwem e-maila: zszp3.intendent@wp.pl

Płacimy do 10-go każdego m-ca za dany miesiąc.

Nr. konta: 13 1020 5226 0000 6102 0418 0980

W tytule podajemy:

- imię i nazwisko dziecka, klasa;

- miesiąc (lub wybrane dni miesiąca), którego opłata dotyczy;

- ilość dni odpisanych jeżeli takie były (odpisów dokonywać można telefonicznienlub e-mailem zszp3.intendent@wp.pl u pani intendentki przynajmniej jeden dzień wcześniej do godz.12.00.

Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza