Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / do 2015 / Konkursy

Konkursy


Kalendarz konkursów dla klas 4-6 na rok szkolny 2012/2013

Konkursy humanistyczne

 

                               

       Konkurs

Termin

Organizator

  1. • "zDolny Ślączek"
  2. • ortograficzny
  3. • literackie, krasomówcze w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia
  4. • recytatorski
  5. • polonistyczny "Ojczyzna - Polszczyzna"
  6. • zorganizowanie międzyszkolnego konkursu międzuszkolnego np. Małych form teatralnych, wiedzy o teatrze
  7. • konkurs znajomości Katechizmu
  8. • j. ang "Mater of english" klasy IV-VI
  9. • cały Wrocław czyta dzieciom
  10. - opracowanie kalendarza (oferty) konkursów wewnętrznych (szkolnych) i ich organizacja
  11. • czytelniczy (klub czytelnika)
    • ortograficzny
    • recytatorski
    • całoroczny - “Mistrz lekkiego pióra”
  12. • konkurs wiedzy o patronie szkoły
  13. • “My pet” – praca plastyczna w języku angielskim
  14. • kartka walentynkowa i wiersz
  15. • język angielski “Spelling” dla klasy IV
  16. • język angielski “Omnibus” dla klasy 0-III
    • na najpiekniejszą palmę wielkanocną
  17. • na najpiękniejszą szopkę
    • 3 V konstytucja
    • Festiwal Piosenki Patriotycznej “Bóg-Honor-Ojczyzna”
  18. • plastyczny
  19. • muzyczny
  20. • światowy dzień pluszowego misia (recyt. Literacki)
  21. • Znam swoje prawa
  22. • w naszej szkole też są mole
  23. • musisz przeczytać tę książkę
  24. • Młodzi detektywi
  25. • Pieczęć Bolesława
  26. 11 Listopada "Kocham moje miasto, mój dom , moja ojczyznę"
  27. Barwy unii Europejskiej
  28. Mój dom, Moje misto, Moja ojczyzna
  29. Wiwat 3 Maja!

cały rok
II semestr
XI
II semestr

II
III
cały rok
X

I semestr
XI

XI

X
II
X
III
III
X
V
XI
XI
X
XII
XI
cały rok

 

I-III

 

 

 

IX

30 X

X

X

IV

E. Zachara,
poloniści, L. Semiczek
poloniści

poloniści,

L. Semiczek

B. Mazur, L. Semiczek, poloniści

G. Pleśniak, B. Słodkowska
angliści
J. Sowa, R. Sowa
angliści

L. Semiczek

L. Semiczek
E. Zachara, poloniści

B. Chaszczewicz
angliści
angliści

angliści
angliści

B. Słodkowska, G. Pleśniak

B. Słodkowska, G. Pleśniak
B. Chaszczewicz

B. Słodkowska, G. Pleśniak
A. Wąsek

R. Sowa, J. Sowa

R. Sowa, J. Sowa

R. Sowa, J. Sowa
R. Sowa, J. Sowa
R. Sowa, J. Sowa

 

A. Seredyńska

A. Seredyńska 

A. Serdyńska

A. Seredyńska  

 A. Seredyńska  

 

 

Konkursy matematyczne

 

       Nazwa konkursu

Termin

Organizator

  1. „Matematyka bez granic” IM UWr
  2. Wrocławski Turniej młodych Matematyków CDN.
  3. Szkolny Maraton Matematyczny
  4. Maraton Matematyczny w ramach DFN
  5. Alfik Matematyczny (ogólnopolski)
  6. Kangur Matematyczny (międzynarodowy)
  7. Szkolny konkurs dla klas 4/6 „Matematyka w życiu codziennym)
  8. Multitest
  9. Olimpus
  10. Album
  11. Mistrzostwa szkoły w tabliczce mnożenia

 II sem

M. Szyszkowska

M. Szyszkowska

M. Szyszkowska

M. Szyszkowska

E. Ceglecka

E. Ceglecka

 

E. Ceglecka

M. Kusztala

M. Kusztala

M. Kusztala

M. Kusztala. Nowakowska

 

 

Konkursy techniczne

       Nazwa konkursu

Termin

Organizator

  1. 11 listopada – plakat komputerowy
  2. Bombka komputerowa
  3. Laurka na Dzień Kobiet
  4. Wiwat 3 Maja! – plakat komputerowy
  5. Mistrz klawiatury

 X

XII

II

IV

V

A. Seredyńska

A. Seredyńska

A. Seredyńska

A. Seredyńska

A. Seredyńska

 

 

 

   Nazwa konkursu

Termin

Organizator

  1. „Szanuj Ziemię” z okazji Dnia Ziemi

 IV 2013

M. Misiak

 

 

 

Konkursy dla klas 0-3

  

Wszystkie konkursy mają na celu wyłonienie laureatów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na konkursach zewnętrznych.

 

 

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne

Klasy

Data konkursu

„ Mistrz artykulacji głoski”

Laureaci na konkurs recytatorski

Kamila Wandoch-Bujacz

Sylwia Grzebyk

Marzena Mrzygłód

Dorota Dziechciarz

Anna Iwaszków -Prędka

Ranata Sowa

 

 

 

I-III

 

 

 

III 2013

Konkurs ortograficzny

Klasy I:

Małgorzata Kopystyńska

Klasy II

Anna Iwaszków -Prędka

Klasy III

Alicja Sokalska

Klasy I

 

Klasy II

 

Klasy III

 

IV-V 2013

 

IV-V 2013

 

X 2012

Konkurs matematyczny

Klasy I:

Dorota Jastrzębska-Jeleń

Klasy II

Elżbieta Kujawińska

Klasy III

Elżbieta Szczepańska

Klasy I

 

Klasy II

 

Klasy III

 

V 2013

 

V 2013

 

I 2013

Tabliczka mnożenia

Renata Gawrońska

Dorota Jastrzębska-Jeleń

Elżbieta Szczepańska

 

Klasy II i III

 

II 2013

Czytanie ze zrozumieniem

Klasy I:

Sylwia Grzebyk

Klasy II

Marzena Mrzygłóg

Bernadeta Rudyszyn

Klasy III

Edyta Lewandowska

Dorota Dziechciarz

Klasy I

 

Klasy II

 

Klasy III

 

IV 2013

 

IV 2013

 

III 2013

Konkurs pięknego pisma

Katarzyna Kamińska

Klasy I

II semestr

,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

  


Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza