Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / do 2015 / Imprezy szkolne

Imprezy szkolne

 

Kalendarz imprez 2012/2013

 

NAZWA IMPREZY

 

 

 TERMIN

 

OSOBY  ODPOWIEDIALNE

POWITANIE PIERWSZOKLASISTÓW

3.09.2012r.

koordynator-Alicja Sokalska

wspólpraca- nauczycielki klas 1

i p.B.Gubernat

pomoc techniczna- Filip Gryszko- nagłośnienie

 

dekoracja sali gim.- wychowawcy klas I

 

sprzątanie- nauczyciele wf

 

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI

wrzesień

koordynatorzy B. Mazur, M. Szyszkowska

współpraca: R Sowa L Semiczek, M Skica,

J. Grzebyk

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

ŚWIATOWY DZIEŃ DRZEWA

 

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

(MISKA DLA SCHRONISKA

październik

 

klasy

4-6sprzątają świat

1-sadzą drzewa

 

2-3-organizują miskę

dla schroniska

kl. O –3 koordynator - S. Grzebyk

R. Gawrońska+ świetlica

kl. 4-6- koordynator -A. Kozłowska,

współpraca:

B Nowak, R Sowa, J Cichoń-Nowacka,

K Wdowik ,E. Ceglecka

M. Misiak

DZIEŃ PATRONA

 

29.09.2012r.

kl.0-3- koordynator- Kujawińska Elżbieta

współpraca:E.Szczepańska

Kl.4-6 koordynator- B.Chaszczewicz,

współpraca: B Słodkowska

 

DZIEŃ EDUKACJI  NARODOWEJ

 

 

 

 PASOWANIE NA

PIERWSZOKLASISTĘ

 

 

12.10.2012r.

 

koordynator- A.Rucińska,

współpraca: J Grzebyk L.Semiczek, M.Skica

świetlica – kartki dla emerytów

 

koordynator- M.Kopystyńska

wychowawcy kl I.- K Kamińska,

 M Kopystyńska,

S Grzebyk, D Jastrzębska-Jeleń, -oraz SU

współpraca:F.Gryszko

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

 

 

 

 

11.11.2012r.

 

 

 

 

 

kl. O – III koordynator- D. Dziechciarz

współpraca: D. Jastrzębska –Jeleń,

E. Lewandowska, K. Wandach-Bujacz,

projekt edukacyjny według ubiegłorocznego scenariusza

 kl.4-6 koordynator- A. Seredyńska

współpraca: G Pleśniak, B. Chaszczewicz,

A Wąsek

SZKOLNY DZIEŃ ŻYCZLIOŚCI

 


DZIEŃ PAPIESKI

ŚWIĘCI GÓRĄ

 

21.11.2012r.

koordynator- B. Mazur, M. Szyszkowska,

L. Semiczek,G.Pleśniak

współpraca: B Słodkowska, R Sowa, J Sowa,


A. Rybska

koordynator- G Pleśniak

B Słodkowska, M Krupa,A.Rypska

ANDRZEJKI

30.11.2012r.

kl. O –3  wych. klasach

 

kl.4-6 wych. klasach

MIKOŁAJKI

06.12.2012r.

 

 

kl. O–6 - koordynator-opiekun SU—

A Księżopolska,

A Kozłowska

BOŻE NARODZENIE

 

a)Wigilia dla uczniów

   Wigilia dla pracowników

 

 

 

 

 

 

 

 

  Program artystyczny

 

 

c)wieczór kolęd

 

 


 

d)Wystawa prac konkursowych- konkurs na stroik, kartkę świąteczną

 



WIGILIA DLA ZWIERZĄT

 

grudzień

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  w kościele

wychowawcy

 

koordynator-  M.Sopel

współpraca- nauczyciele bez wychowawstwa

G. Pleśniak, B.Słodkowska

R. Sowa, J.Cmiel, J.Grzebyk, E.Zachara,M.Krupa,

M.Kusztal,M.Misiak,M.Nowakowaka,M.Rokosz,

L.Semiczek,J.Sowa, M.Sopel,U.Walaszek,K.Wandoch,

A.Wąsek

 

 

koordynator- A.Wąsek,

współpraca: B Słodkowska

 

koordynator- M.Krupa, A.Wąsek, G.Pleśniak

współpraca: B Słodkowska,

kolędy w j. angielskim- J.Grzebyk,

współpraca:K Wdowik, J Cichoń-Nowacka

 

koordynator-  stroik E. Kujawińska

kartka E. Wawrzyniak

współpraca: E. Lewndowaka, B. Rudyszyn,

M. Mrzygłód,R.Grodecka

 

koordynator-R. Gawrońska, S. Grzebyk,

współpraca: D. Jastrzębska -Jeleń

 

świetlica M.Misiak

 

ZABAWA  KARNAWAŁOWA

DZIEŃ BABCI

I DZIADKA

 

 

 

 

 

 

Upominki dla mieszkańców Domu Pogodnej Jesieni

styczeń

 

Zabawa karnawałowa

na dużej sali gimnastycznej.

 

oprócz środy

 

 

Dzień Babci

 i Dziadka tylko w swojej klasie(sali)

kl.0-3 koordynator-M. Kopystyńska

wych. klas

 

kl.4-6 koordynator-A Księżopolska,

A Kozłowaka

 

 

 

koordynator- E. Duda, A.Szczepaniak

współpraca:E.Zemla,R.Grodecka

K Dudek, A Serdeczna-Szaporda,

J Nowakowska, T.Krzyżanowska

:

 

SPORTOWA LIGA KLAS

styczeń

koordynator-M Rokosz, F.Gryszko

 nauczyciele wf

 

FERIE W SZKOLE

 

Propozycja  organizacji półkolonii

styczeń

 

Chętni do pracy podczas ferii :

M Szyszkowska, J Brudnicka, A Seredyńska

K. Kamińska, M, Kopystynska, S. Grzebyk,

 R .Gawrońska,A.Seredyńska

DZIEŃ CHORYCH

Upominki dla dzieci w szpitalu im. J. Korczaka,

Wolontariat na rzecz hospicjum

luty

koordynator -J. Nowakowska, A.Serdeczna- Szaporda

E. Duda, A.Szczepaniak, K Dudek,

M Nowakowska

współpraca: D. Dziechciarz, M. Mrzygłód,

E. Lewandowska, A. Rybska

WALENTYNKI

 

14.02.2013r.

kl.4-6 koordynator-M. Skica, M Kucharska,

J Grzebyk

kl. O - 3 koordynator K.Wdowik, J Cichoń-Nowacka

współpraca: B. Rudyszyn

DZIEŃ WIOSNY

 

Projekt- sportowe powitanie wiosny

 

liga klas

21.03.2013r.

 kl.0-3 koordynator- - K. Kaminska

współpraca: D. Dziechciarz, R.Grodecka, E.Zemla, A.Rybska

Wychowawcy, F Gryszko, A Księżopolska

 B Nowak

 

kl.4-6- koordynator- E.Ceglecka

A Kozłowska,U Walaszek-Gozdalska,

M Skica, J Grzebyk, M.Misiak

MAM TALENT

aktorski/recytatorski

 



DZIEŃ TEATRU

KONKURS RECYTATORSKI

 


plastyczny

WYSTAWA PRAC


muzyczny

KONKURS PIOSENKI…

 

  taneczne

POKAZ TAŃCA

 np. w przerwach konkursu

piosenki

 


matematyczny

MISTRZ SZKOŁY

W TABLICZCE MNOŻENIA

 

luty/marzec/ kwiecień

 

koordynator 4-6 E. Kopecka-Zachara,

współpraca: L.Semiczek, B.Mazur, R Sowa,

 D. Dziechciarz, E. Lewandowska,

M. Mrzyglód

 

0-3 E.Duda,T.Krzyżanowska, R Gawrońska, J.Brudnicka

przedstawienie w j. angielskim

J Cichoń-Nowacka, K Wdowik-


koordynator-0-3  

K. Wandoch-Bujacz współpraca: S. Grzebyk,

 D. Jastrzebska-Jeleń

 

koordynator 0-3-K. Kamińska

                     4-6 A.Wąsek

współpraca:A.Iwaszków

 

koordynator T. Krzyżanowska,B.Gubernat

współpraca: A.Sokalska

 

 

koordynator M.Kusztal, D.Jastrzębska-Jeleń,

M Nowakowska,

współpraca: E.Ceglecka,E.Szczepańska

 

PREWENCJA-ELIMINACJE

kwiecień-maj

koordynator- J.Chmiel, M. Rokosz

WSP

 

wsółpraca: E.Kujawińska,U.Walaszek,M.Sopel

 

PROMOCJA ZDROWIA (W TYM ZAWODY SPORTOWE, ŚNIADANIE DAJE MOC, KAMPANIA TRZYMAJ SIĘ PROSTO……)

cały rok

koordynator- U Walaszek-Gozdalska,

współpraca:

B.Nowak A. Księżopolska, M.Misiak

 

KIERMASZ WIELKANOCNY

 

Przygotowanie warsztatu-

 

 

Przygotowanie ozdób

 

 

 

 

 

Sprzątanie pracowni

 

 

 

Przygotowanie

 i sprzątnięcie stoisk

Sprzedaż

marzec

 kwiecień

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koordynator- E.Zachara

Zakupy- J. Brudnicka, K. Kamińska,

R. Gawrońska

E. Kujawińska,

B. Rudyszyn, A. Iwaszków-Prędka,

 

K.Wandach- Bujacz

wych. z uczniami kl.0-6, - J. Brudnicka,

K. Kamińska,M. Mrzygłód, S. Grzebyk,

M. Szyszkowska, M.Urbanowicz- Sopel,

A. Kozłowska, świetlica, U. Walaszek-Gozdalska, B. Słodkowska, G. Pleśniak,

R Sowa, A. Wąsek

J. Brudnicka, K. Kamińska,

R. Gawrońska, R.Grodecka

 

R. Gawrońska

J. Brudnicka, K. Kamińska, K. Wandach-Bujacz, M. Mrzygłód

D. Dziechciarz, A. Iwaszków-Prędka,

 

DZIEŃ ZIEMI

22.04.2013r.

 

kl.0-3 koordynator- E.Lewandowska,

wsółpraca:M.Mrzygłod, K. Wandoch-Bujacz,

 J. Nowakowska B. Rudyszyn

 

kl.4-6 - koordynator - A. Kozłowska,

współpraca: J Cichoń-Nowacka, K.Wdowik

U. Walaszek-Gozdalska, M.Kusztal

 

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA – ŚWIĘTO FLAGI

ŚWIĘTO HYMNU

 

 

 

DZIEŃ EUROPY-

Dzień jednego, wybranego kraju europejskiego

 

 

  

DNI WROCŁAWIA

 

….05.2013r.

 

 

 

kl.0-3 koordynator- E.Szczepańska

wych. klas 0-3

kl.4-6 koordynator-A. Seredyńska

B. Chaszczewicz

współpraca

G. Pleśniak, B. Słodkowska

 

 

kl.0-3 koordynator- A. Iwaszków-Prędka

M.Kucharska

 

 

kl. 0-3 wycieczki klasowe po Wrocławiu realizacja w ramach projektu „Szkoła w mieście”

kl.4-6 koordynato- J Cichoń-Nowacka,

K Wdowik

                         

współpraca:

„Cały Wrocław czyta dzieciom”- R Sowa,

 J Sowa, B Mazur, J Grzebyk, M Skica

 

 

TYDZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

 

maj

koordynator –R.Sowa. J.Sowa

współpraca: B Mazur

 

FESTYN RODZINNY

DZIEŃ MATKI

DZIEŃ OJCA

DZIEŃ DZIECKA

 

 

 

 maj -24.05.2013

 koordynacja- R.Gawrońska

 

koordynacja i prowadzenie -K Kamińska,

D. Dziechciarz,

nagłośnienie F. Gryszko

stoisko orgiami - świetlica

 współpraca:

 

dekoracje:K.Wandoch,.M.Sopel,świetlica

 

sprzątanie: B.Chaszczewicz.

M.Kusztal,M.Rokosz,F.Gryszko,M,Krupa

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO:

bal szóstoklasisty

Przygotowanie

Sprzątanie

 

 

 organizacja zakończenia szkoły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

wpis do Złotej Księgi


28.06.2013r.

 

 koordynator – E Ceglecka

wychowawcy kl.VI- A Księżopolska,

E Ceglecka,

M Kucharska, B Nowak

 


koordynatorzy-

pożegnanie klas 3- koordynator  M.Mrzygłod

współpraca: wychowawcy klas II , K. Wandach -Bujacz+ koordynator klas III- dyplomy na sali itp

 

 pożegnanie klas 6- koordynator K.Wdowik, L.Semiczek, A.Wąsek

 

 Przygotowanie i posprzątanie sali  gimnastycznej

wychowawcy klas 5 i wszyscy nauczyciele bez wychowawstwa

G. Pleśniak, B.Słodkowska

R. Sowa, J.Cmiel, J.Grzebyk, E.Zachara,M.Krupa,

M.Kusztal,M.Misiak,M.Nowakowaka,M.Rokosz,

L.Semiczek,J.Sowa, M.Sopel,U.Walaszek,K.Wandoch,

A.Wąsek

 

dekoracja sali gim. koordynator- K.Dudek

wych. kl. 2,wych. klas 5 ,

 

 odpowiedzialna- J. Chmiel

 współpraca- M.Urbanowicz- Sopel 

Poniedziałek, 2017-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty