Z okazji Dnia Dziecka SP 10 pomaga potrzebującemu wsparcia dziecku:)

Dołącz do akcji- Bieg charytatywny dla Rafałka!
 Rafał Figiel
3.06 w Wilczycach zorganizowany zostanie  bieg charytatywny dla chłopca z naszego osiedla, którego mimo swoich 3 lat los nie oszczędził.

Informacje na temat historii Rafałka znajują się  na  https://www.facebook.com/KilometryPomocy/

Poniżej znajduje się  link do wydarzenia, gdzie można zapisywać się na bieg. Do wyboru proponowane są dwa dystanse: 5 km i 10 km. Cena pakietu startowego to 35 zł. Znajduje się tam również link do zapisów na bieg dla dzieci, który jest bezpłatny.
Ponadto przewidziane są  dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych.  Będą "dmuchańce", malowanie buziek, warsztaty ceramiczne i inne.  Jeden z zastępów harcerzy umili dzieciom czas pokazując techniki  szyfrowania, a Szkoła Pływania Delphinus  zrobi pokaz ratownictwa medycznego.
Zapowiada się ciekawie.
 Dlatego zapraszamy każdego Uśmiech - dużego i małego!

Wszystkie zebrane pieniążki z pakietów startowych oraz z puszek, do których będzie można wrzucać pieniążki zostaną przeznaczone dla Rafałka.

Na kolejnej stronie znajdziecie linki do zapisu na biegi, a poniżej link do Siepomaga, dla tych którzy nie bedą mogli być z nami, a chcą pomóc.