Dyżury na moście

W piątek od godzin rannych (od 9.00 do 18.00) nasza ekipa pracuje na moście.

Witajcie,

jeszcze tylko 4 dni:-)

W piątek od godzin rannych (od 9.00 do 18.00) nasza ekipa pracuje na moście.
Co robimy;
- budujemy konstrukcję smoka, całą scenografię - scenograf i jego ekipa
- konstrukcję galerii - organizatorzy i przyjaciele oraz kadra techniczna SP10
- jeśli pogoda będzie łaskawa dołączą do nas także oświetleniowcy i nagłośnienie oraz elektrycy - firma pogoart

- grodzimy teren i strefy - organizatorzy i przyjaciele oraz kadra SP10 wraz uczniami

- wyznaczamy parkingi na terenie PWR.

W piątek bardzo potrzebujemy wszelakiej pomocy od rana do 18.00.

Będę miała przygotowany plan pracy i mapy, więc myślę że uda nam się sprawnie rozdzielić pracę i zrobić to co zaplanowaliśmy.
Dla pracujących w piątek będzie katering o godzinie 13.30, oraz całodzienna kawa, herbata i napoje chłodzące. Będziemy mieć namioty do wypoczynku. Powinny być już także tojki (a jeśli nawet nie przyjadą te zamówione przez nas - jest możliwość skorzystania z tojki RZGW).

Jeżeli ktoś z Państwa:

- nie ma jeszcze umowy : proszę o info na maila (niektóre są jeszcze w obiegu u prawnika Impartu)

- jeżeli ktoś chciałby skorzystać z parkingu na PWR w dniu wydarzenia proszę przyjechać na most w piątek w godz, 13.30 - 15.30 (będą rozdawane identyfikatory i przepustki)

- jeżeli ktoś jeszcze nie podpisał wolontariatu - można to będzie zrobić na miejscu w piątek  w godz, 13.30 - 15.30.

- proszę o podkłady !!!!!!!!!!!! nie wszystkie zjechały do nas ! piątek to jest ten dzień kiedy powinnam mieć komplet Waszych podkładów. Drugi egzemplarz przywozicie ze sobą w dniu wydarzenia. Proszę nie bazować na egzemplarzu który przekażecie mnie. Uznajcie że on nie istnieje, musicie mieć własny egzemplarz :-)

- jeśli ktoś jeszcze nie przesłał mi listy utworów + wykonawcy - nie wpuścimy na scenę. Nie uznaję list przesłanych na FB albo napisanych odręcznie (mam je, ale traktuje tylko informacyjnie). Przesyłałam wcześniej formularz który NALEŻY wypełnić. Ostateczny termin mija JUTRO o 20.00. Sorry - ale mamy tyle na głowie, że musimy mieć porządek w papierach.

- niepełnoletni: na egzemplarzu musi widnieć podpis Rodzica ( nawet jeśli macie urodziny 21 czerwca br - sorry! :-)

UWAGA: 20 czerwca spodziewane są ogromne utrudnienia związane z komunikacją po Wrocławiu. Jest nie tylko nasza impreza, ale 27 innych mostowych wydarzeń, jest półmaraton na kilkanaście tysięcy przybywających spoza miasta ludzi, są dni Wrocławia. Miasto będzie zakorkowane. Nasz rejon też, bo parking główny dla półmaratonu jest niestety koło naszego mostu.

Dlatego też zobowiązuję wszystkich występujących na scenie do przybycia na co najmniej 1,5 -2  godziny przed zaplanowaną godziną występu. Proszę Obierek, aby obmyślił jak najszybciej może do nas dojechać z lesnickiego koncertu - to ważne.

Ponieważ mamy lato i burze proszę pomyśleć o:

- solidnym płaszczu przeciwdeszczowym

- o odpowiednim obuwiu

- parasolach

- na wieczór ciepłych swetrach

- przy dobrej pogodzie w sobotę przynosimy kocyki ;-)

- naladowanej komórce.

I jeszcze prośba:

Jeżeli ktoś z Państwa posiada transport większy niż van - i mógłby w piątek pokursować ze Strachocina na Most - proszę o kontakt.

Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora SP10 - będzie transport osobowy w dniu wydarzenia z Psiego Pola na Most. Rozkład dla chętnych poda Pan Dyrektor w środę lub w czwartek.

Pozdrawiamy :-)