KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Zapraszamy na KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 20 XII - RYNEK PSIEGO POLA

oraz zachęcamy do wykonania ozdób świątecznych.Uśmiech

Znalezione obrazy dla zapytania wykonanie ozdób świątecznych

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest czasem, kiedy chętnie pochylamy nad losem potrzebujących.
Jak zapewne pamiętacie w zeszłym roku akcja szkolnego kiermaszu świątecznego była skierowana na pomoc uczennicy naszej szkoły Aleksandry, chorującej na mukowiscydozę. Zbieraliśmy fundusze na przeszczep płuc i leczenie okołoprzeszczepowe. Pieniądze zostały przekazane na subkonto Oli
w Fundacji PTWM.  Aleksandra nie została niestety zakwalifikowana przez ośrodek w Zabrzu i Wiedniu jako biorca, co spowodowało, że konieczne było poszukiwanie kliniki gotowej podjąć się ryzykownego przeszczepu płuc. Teraz Ola jest po wstępnej kwalifikacji jako biorca w Klinice w Szczecinie jako pierwsza tak młoda pacjentka. Przed nią jeszcze długa droga do celu jednak dzięki Waszej ogromnej pomocy i wsparciu Ola może spokojniej patrzeć w przyszłość, biorąc pod uwagę ciągle rosnący koszt leków poprzeszczepowych i konieczności ciągłej rehabilitacji.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do udziału w tegorocznym kiermaszu,
z którego dochód przeznaczony będzie na potrzeby Wrocławskiego Hospicjum Dziecięcego, pod opieką którego jest również Ola.

Z okazji nadchodzących Świąt i na każdy dzień Nowego Roku
 życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom zdrowia
i wielu powodów do radości oraz spełnienia marzeń.Uśmiech
Podobny obraz