Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

Tak jak w roku ubiegłym Dzień Bezpiecznego Internetu realizowany był  w naszej szkole w ciągu tygodnia.

Szkoła została zgłoszona i zarejestrowana na stronie www.dbi.pl prowadzonej przez fundację Dzieci Niczyje.

Uczniowie brali udział w przedsięwzięciach o różnym charakterze, były to:

1. Lekcje zajęć komputerowych poruszające tematykę bezpieczeństwa w Internecie.

2. Tworzenie w różnych programach graficznych plakatów promujących zasady bezpieczeństwa w sieci.

3. Pisanie i odczytywanie własnych projektów Netykiety.

4. Prezentacje tematyczne w Power Point

W efekcie powstało szereg prac, materiałów dydaktycznych oraz wytworów plastycznych,

których celem było i jest rozwój świadomości, poszerzanie wiedzy oraz integracja szkolnej społeczności

wokół problemu bezpieczeństwa dzieci ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w Internecie.

Pani Anna Seredyńska