Wrocławska Sportowa Rodzina

Festyn pod nazwą Wrocławska Sportowa Rodzina.

Festyn pod nazwą Wrocławska Sportowa Rodzina jest to cykl imprez na wrocławskich osiedlach promujący sportowy, zdrowy styl życia wśród mieszkańców Wrocławia, w szczególności całych rodzin. Do tej pory z kolorowych miasteczek skorzystało ponad 4000 uczestników. Podczas festynu na wszystkich chętnych czekać będą sportowe stacje sprawnościowe (sumo, tory przeszkód, korfball, badminton, lacrosse), wielkie gry planszowe, stanowiska promujące edukacje zdrowotną, porady dietetyka a także szkolenia m.in. z pierwszej pomocy przedmedycznej. Na każdego uczestnika czekają nagrody i drobne upominki ufundowane przez organizatorów. Dodatkowym atrakcjami podczas imprezy na osiedlu Psie Pole będą turnieje: piłki ręcznej, piłki siatkowej oraz piłki nożnej organizowane przez Trenerów Osiedlowych.

Harmonogram przy bezdeszczowej pogodzie:

11:00 -  Start miasteczka Wrocławska Sportowa Rodzina – boisko Szkoły Podstawowej nr 10

11:00 – 11:15 Zapisy do Turniejów Sportowych (piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa)

11:15 Rozpoczęcie Turniejów Sportowych (piłka nożna, piłka ręczna – promocja Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej, piłka siatkowa) z Trenerami Osiedlowymi

13:30 Rozpoczęcie Turnieju Piłki Nożnej dla grup klubu piłkarskiej Unia Wrocław

Ok. 15:30 Zakończenie festynu.

Podczas trwania festynu przez cały czas można będzie oddać krew w specjalnym autobusie. Serdecznie Zapraszamy.

*Harmonogram przy deszczowej pogodzie:*

11:00 -  Start miasteczka Wrocławska Sportowa Rodzina – hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 10

11:00 – 11:15 Zapisy do Turniejów Sportowych - piłka nożna (piłka ręczna i piłka siatkowa zostają odwołane)

11:15 Rozpoczęcie Turniejów Sportowych - Piłka nożna z Trenerami Osiedlowymi

13:30 Rozpoczęcie Turnieju Piłki Nożnej dla grup klubu piłkarskiego Unia Wrocław

Ok. 15:30 Zakończenie festynu.