Kalendarium

Czwartek, 2019-01-24

Imieniny: Felicji, Roberta

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 81990
  • Do końca roku: 341 dni
  • Do wakacji: 148 dni
Jesteś tutaj: Start / Galeria

Galeria

Na stronie galerii prezentowane są miniaturki pojedyńczych zdjęć z danego wydarzenia.

Aby obejrzeć pozostałe zdjęcia, proszę kliknąć na miniaturkę.

Po ponownym kliknięciu na poszczególną pozycję - zdjęcia otwierają się do większego formatu

 

Zapraszamy do oglądania! :-)

Artykuły

Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

2018-11-12
Powiększ zdjęcie

W piątek w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległośći. Z tej okazji grupy 0A i 0B przygotowały dla pozostąłych dzieci przedstawienie. O godzinie 11.11 wszyscy uroczyscie odśpiewali 4-zwrotkowy Hymn Narodowy włączając się tym samym w akcję "Rekord dla Niepodległej". Ponad to nasze dzieci odwiedziiły  w tym dniu  osoby starsze z Ośrodka Pomocy Społecznej. Dziekujemy wszystkim za zaangażowanie w te piękne obchody.

Czytaj więcej o: Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Grupa OB Projekt: Recykling: Jak zrobić nową lampę z elektrośmieci"

2018-10-29
Powiększ zdjęcie

19.10.2018 nasze przedszkole odwiedzili goście, którzy przeprowadzili dla nas zajęcia pt. "Recykling: Jak zrobić nową lampę z elektrośmieci". Zajęcia te zaplanowano w ramach działań projektu RECOLA współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu ERANet-LAC.

Grupę 0B odwiedzili dr M. Ferrari z Istituto di Fotonica e Nanotechnologie (Trento, Włochy) oraz dr hab. inż. A. Łukowiak i mgr R. Tomala z Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk (Wrocław).

Dzieci dowiedziały się jak zbudowana jest żarówka, jakie są rodziaje światła, jak działa lampa uv. Dodatkowo nauczyły się jak prawidłowo segregować śmieci i co robic z elektrośmieciami.

Dziękujemy naszym Gościom za przybycie i przeprowadzenie zajęć :)  

Czytaj więcej o: Grupa OB Projekt: Recykling: Jak zrobić nową lampę z elektrośmieci"

Konkurs Plastyczny "Życie na wsi"

2018-10-16
Powiększ zdjęcie

 W październiku dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym pt. " Życie na wsi ". Konkurs organizowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. 11-12.10 2018 r. w naszym przedszkolu zebrała się komisja konkursowa, która miała na celu wyłonienie i nagrodzenie zwyciezców. Komisja obradowała w składzie: Pani Wiesława Gawior, Pani Małgorzata Calińska-Mayer, Pan Michał Kurczewski oraz Pani Marta Pawlik. Przy wręczaniu dyplonów i nagród obecna była również nasza Pani Dyrektor Barbara Dubiel. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym !! Dziekujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. :)

Czytaj więcej o: Konkurs Plastyczny "Życie na wsi"

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

2018-10-16
Powiększ zdjęcie

11.10 2018 w ogrodzie zaprzyjaźnionego Przedszkola 140 "Pod Platanem" odbyło się coroczne Święto Pieczonego Ziemniaka. Zabawę w przepięknym ogrodzie  poprowadziły dla nas Animatorki z Krainy Eldorado. Dzieci bawiły się przy rytmach wesołej muzyki oraz kosztowały specjalnie przygotowanych dla nich ziemniaków. Zabawa w całości zorganizowana i opłacona została ze środków Rady Rodziców. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę :)

Czytaj więcej o: ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Dziadek Bach - wizyta w październiku :)

2018-10-16
Powiększ zdjęcie

11.10 odbyło się w naszym przedszkolu kolejne spotkanie z Dziadkiem Bachem. Uczestniczyły w nim grupy 1 oraz 2.  Wszyscy świetnie się bawili :) Dziękujemy za mile spędzony razem czas :)

Czytaj więcej o: Dziadek Bach - wizyta w październiku :)